STS chce wejść na giełdę

10.11.2021
Redakcja
Czas czytania: < 1 minuta

Największy bukmacher w Polsce – grupa STS ogłosiła zamiar wejścia na Giełdę Papierów Wartościowych.

Uważam, że wejście na GPW przyspieszy nasz rozwój, umocni pozycję absolutnego lidera rynku w Polsce i pomoże zwiększyć rozpoznawalność marki na arenie międzynarodowej

– poinformował Mateusz Juroszek, prezes zarządu STS Holding. Grupa w oficjalnym komunikacie ogłosiła chęć przeprowadzenia pierwszej oferty publicznej skierowanej zarówno do inwestorów instytucjonalnych, jak i indywidualnych.

Osobiście uważam, że wejście na GPW przyspieszy nasz rozwój, umocni pozycję absolutnego lidera rynku w Polsce i pomoże zwiększyć rozpoznawalność marki na arenie międzynarodowej

– dodał Juroszek.

STS funkcjonuje na polskim rynku od 25 lat i posiada prawie 50% udziału w polskim rynku bukmacherskim. Około 85% wartości zawartych zakładów pochodzi z kanałów online. Grupa posiada licencję także w Wielkiej Brytanii i Estonii, skąd działa na kilku innych rynkach.

Źródło: Business Insider

Masz temat, o którym powinniśmy napisać? Skontaktuj się z nami!
Opisujemy ciekawe sprawy nadsyłane przez naszych czytelników. Napisz do nas, opisz dokładnie fakty i prześlij wraz z ewentualnymi załącznikami na adres: redakcja@pkb24.pl.
REKLAMA
REKLAMA