Allegro wprowadza angielską wersję i możliwość płatności w euro

22.02.2022
Redakcja
Czas czytania: < 1 minuta

Jak poinformowało Allegro, oferty na stronie będą dostępne także w języku angielskim. Co więcej, klienci będą mogli płacić za zakupy w euro.

Allegro uruchamia swoją anglojęzyczną usługę. W ten sposób umożliwi klientom i sprzedawcom z Unii Europejskiej dostęp do jednej z dziesięciu największych witryn sprzedaży internetowej na świecie.

Klienci będą teraz mogli wyszukiwać i kupować towary na Allegro w języku angielskim oraz płacić w euro, a Allegro za pośrednictwem swoich partnerów wspomoże sprzedawców w obsłudze zarówno dostaw międzynarodowych, jak i płatności

– podano.

Allegro ma także zapewnić chętnym sprzedawcom angielskie tłumaczenia ofert, jak również wszelką potrzebną pomoc w procesie zakupu.

Już teraz klienci mogą korzystać z międzynarodowych ustawień na allegro.pl. Wkrótce uruchomiona zostanie także strona w domenie allegro.com przeznaczona specjalnie dla międzynarodowych ofert.

Anglojęzyczny serwis ma dać klientom w UE dostęp do ponad 60 milionów ofert.

MD

Masz temat, o którym powinniśmy napisać? Skontaktuj się z nami!
Opisujemy ciekawe sprawy nadsyłane przez naszych czytelników. Napisz do nas, opisz dokładnie fakty i prześlij wraz z ewentualnymi załącznikami na adres: redakcja@pkb24.pl.
REKLAMA
REKLAMA