XXX Forum Ekonomiczne w Karpaczu

Tego nie przegap w Karpaczu: Sport

02.09.2022
Redakcja
Czas czytania: 2 minut/y

W cyklu „Tego nie przegap w Karpaczu” redakcja PKB24 przygląda się najmocniejszym punktom agendy Forum Ekonomicznego w Karpaczu 2022. Z dziesiątek dyskusji i prezentacji, które odbędą się w trakcie trzech dni wydarzenia wybieramy te najbardziej interesujące.

Poniżej nasze rekomendacje w obszarze: Sport.

Wtorek, 06-09, godz. 16:50 „Wpływ sportu na rozwój biznesu”

Wstępem do dyskusji będzie prezentacja raportu „Polskie sportowe PKB”, poświęconego korzyściom gospodarczym i społecznym jakie dla przynosi aktywność fizyczna. Uczestnicy debaty będą rozmawiać o tym, jak sport wpływa na dobrobyt Polaków, które branże czerpią najbardziej ze wzrostu naszej aktywności sportowej i jakie działania mogą zwiększyć gospodarcze i społeczne korzyści związane ze sportem.

W spotkaniu wezmą udział: żywa legenda skoków narciarskich, a od 2022 roku prezes Polskiego Związku Narciarskiego – Adam Małysz, a także: Witold Bańka (były lekkoatleta i wiceminister sportu, aktualnie Prezydent Światowej Agencji Antydopingowej), Adam Burak (członek zarządu ds. komunikacji i marketingu w Grupie Orlen), Aleksandra Mirosław (aktualna rekordzistka świata we wspinaczce na szybkość) i Artur Popko (wiceprezes zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej, dawniej siatkarz i trener).

Grupa Sportowa Orlen

Środa, 07-09, godz. 10:00 „Spotkanie ze sportowcami Grupy ORLEN”

Drugiego dnia Forum Ekonomicznego w Karpaczu jego uczestnicy będą mieli także okazję spotkać sportowców z Grupy ORLEN. Wśród nich będą m.in. Aleksandra Mirosław (obecna rekordzistka świata we wspinaczce na szybkość) czy kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz. Prócz nich pojawi się także wielokrotny mistrz świata w skokach narciarskich Adam Małysz.

W trakcie spotkania obok sportowców z Grupy Orlen pojawią się także Ci współpracujący z Grupą Lotos, co związane jest ze sfinalizowaną niedawno fuzją.

Zobacz też: Nasze rekomendacje w obszarze energetyki

Masz temat, o którym powinniśmy napisać? Skontaktuj się z nami!
Opisujemy ciekawe sprawy nadsyłane przez naszych czytelników. Napisz do nas, opisz dokładnie fakty i prześlij wraz z ewentualnymi załącznikami na adres: redakcja@pkb24.pl.
REKLAMA
REKLAMA