Poznań

Firma z oddziałem w Poznaniu uznana za najlepszą firmą kryptowalutową 2022 roku

13.02.2023
Redakcja
Czas czytania: < 1 minuta

Rok dopiero się zaczął, a w branży iGaming już odbyła się uroczystość wręczenia jednej z najbardziej prestiżowych profesjonalnych nagród – International Gaming Awards. W Londynie zebrali się przedstawiciele ponad trzydziestu wiodących światowych graczy na tym rynku, aby powalczyć o tytuł najlepszego według wersji jury.

Jedną z głównych nagród, dla najlepszej firmy kryptowalutowej roku, przekazano w ręce przedstawicieli zespołu SOFTSWISS – międzynarodowej firmy produktowo-technologicznej z oddziałem w Poznaniu, która stworzyła lokalne centrum programistyczne dla ponad 300 pracowników. Zgodnie z warunkami konkursu w tej kategorii mogła otrzymać nagrodę taka firma, która oferuje innowacyjne usługi i rozwiązania w branży iGaming z wykorzystaniem kryptowalut.

SOFTSWISS jest jednym z wiodących światowych twórców oprogramowania. Pracownicy firmy tworzą na całym świecie innowacyjne produkty, a w tematyce kryptowalut są uważani za prawdziwych pionierów i nowatorów. To właśnie oni jako pierwsi na świecie stworzyli unikalne i bezpieczne rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w branży rozrywek online.

W 2022 roku SOFTSWISS otrzymała nagrodę SIGMA Europe w kategorii „Miejsce pracy roku” oraz nagrodę SIGMA CIS w kategorii „Best affiliate tracking software”. A w 2021 roku została wyróżniona nagrodami w kategoriach „Najlepsza firma roku pod względem obsługi klienta” na International Gaming Awards (IGA) i „Najlepsza obsługa klienta roku” na Starlet Awards. Pracownicy SOFTSWISS zostali zwycięzcami w kategoriach „Liderstwo”, „Produkty i innowacje” oraz „Pracownik roku”.

SOFTSWISS – międzynarodowa firma produktowo-technologiczna z 10-letnim doświadczeniem i z oficjalnymi oddziałami w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. Firma zatrudnia ponad 1400 pracowników. SOFTSWISS jako pierwsza na świecie stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w sferze rozrywek online.

MD

Masz temat, o którym powinniśmy napisać? Skontaktuj się z nami!
Opisujemy ciekawe sprawy nadsyłane przez naszych czytelników. Napisz do nas, opisz dokładnie fakty i prześlij wraz z ewentualnymi załącznikami na adres: redakcja@pkb24.pl.
REKLAMA
REKLAMA