Łódź Doliną Krzemową polskiego przemysłu? Druga edycja Industry Day w Łodzi już 7 marca

15.02.2024
Redakcja
Czas czytania: 2 minut/y

Już 7 marca odbędzie się druga edycja Łódzkiej Konferencji Przemysłowej – Industry Day 2 organizowanej przez Strefę Edukacji przy współpracy z Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Misją jaką stawiają sobie organizatorzy jest stworzenie miejsca dla rozwoju przemysłu w stronę 4.0. Industry Day skupia się na networkingu i tworzeniu innowacji w zakresie gospodarczym.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal PKB24

Celem cyklu Industry Day jest stworzenie miejsca, w którym lokalny przemysł może rozwijać się i wyznaczać wspólne cele na przyszłość. (…) Rozwijamy dwa najważniejsze aspekty biznesu: treści merytoryczne i networking.

– podkreślają organizatorzy.

Industry Day ma na celu zwrócenie uwagi na najpotrzebniejsze obecnie umiejętności praktyczne oraz pogłębienie wiedzy uczestników w zakresie nowoczesnych technologii i sposobów zarządzania. To już druga edycja wydarzenia, w poprzedniej edycji udział wzięło ponad 250 zadowolonych uczestników.

Trzy sceny

Tegorocznym hasłem przewodnim stały się trzy obszary: „MASZYNY, LUDZIE, PRZYSZŁOŚĆ”. Prelegenci, których można poznać na stronie wydarzenia, wystąpią równolegle na trzech scenach, które odzwierciedlają hasło przewodnie tegorocznej edycji:

  • Maszyny –  paneliści skupią się na najnowszych technologiach w branży oraz ich praktycznym zastosowaniu,
  • Ludzie –  propozycje nowych rozwiązań w zarządzaniu ludźmi w przemyśle, z bardzo wielu perspektyw,
  • Przyszłość –  czyli to, jakie zmiany czekają nas wszystkich w kontekście zawodów przyszłości i rozwoju automatyki i robotyki w przemyśle.

Jak dodają organizatorzy wydarzenia:

Industry Day ma na celu rewolucjonizować nasz przemysł, dlatego stawiamy również na rozwijanie więzi zawodowych. W trakcie wydarzenia oferujemy dwie podstawowe szanse do networkingu oraz bankiet (…) Celem przedsięwzięcia jest stworzenie polskiej Doliny Krzemowej przemysłu. Dysponujemy innowacyjnymi i jednocześnie sprawdzonymi rozwiązaniami

Prelekcje i networking

Udział w wydarzeniu jest możliwy zdalnie lub stacjonarnie. Oprócz warstwy merytorycznej, ważnym elementem jest networking –  odbędą się dwie moderowane sesje w trakcie wydarzenia, a także jest możliwość udziału w wieczornym bankiecie.

Zapisy już ruszyły, ale ilość miejsc jest ograniczona. W ofercie sprzedawane są osobno trzy rodzaje biletów – online, offline i bankietowy.

Rejestracja na wydarzenie dostępna jest TUTAJ

Organizatorzy i partnerzy

Strefa Edukacji ma pięcioletnie doświadczenie w branży przemysłowej. Została założona przez ŁSSE oraz znaczących inwestorów w regionie; Miele, Delia Cosmetics, Ceramika Tubądzin. Główna działalność SE skupia się na wprowadzaniu innowacji w praktykę przy udziale szkoleń, warsztatów i popularyzacji wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii. Organizacja stawia na innowacje – zajmuje się szkoleniem ludzi przyszłości. 

Partnerami wydarzenia są Instytucje i firmy, które wprowadzają technologie o światowych standardach. Są to miedzy innymi: Politechnika Łódzka  wydział OiZ, PAMMS, Nape, Nowoczesny Przemysł, Express Biznesu, R2 Eko, Panasonic Industry, Inter Cars, 7bar, Intelo, Fundacja Aktywizacja, Sterowniki.pl, Kadry w pigułce, LPPO, Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości.

Więcej informacji i materiałów znajduje się na stronie wydarzenia

Patronem medialnym wydarzenia jest także portal PKB24

MD

Masz temat, o którym powinniśmy napisać? Skontaktuj się z nami!
Opisujemy ciekawe sprawy nadsyłane przez naszych czytelników. Napisz do nas, opisz dokładnie fakty i prześlij wraz z ewentualnymi załącznikami na adres: redakcja@pkb24.pl.
REKLAMA
REKLAMA