Ewelina Makowska z Soonly Finance nagrodzona Lendtech Award

21.09.2023
Łukasz Kowalczyk
Czas czytania: < 1 minuta

20 września 2023 r. odbyła się IV edycja Kongresu Lendtech, której towarzyszyła gala rozdania nagród Lendtech Award. W kategorii Osobowość Rynku nagrodę odebrała Ewelina Makowska, dyrektor departamentu prawnego Soonly Finance. 

Kongres Lendtech jest jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych dla firm zajmujących się nowoczesnymi finansami. Kongres gromadzi przedstawicieli przedsiębiorstw z branży pożyczkowej, instrumentów płatniczych oraz nowoczesnej technologii, które wykorzystuje się w działalności e-commerce czy w płatnościach. Co roku, w ramach kongresu, odbywa się gala rozdania nagród. W tym roku statuetkę w kategorii Osobowość Rynku otrzymała Ewelina Makowska, radca prawny i dyrektor departamentu prawnego Soonly Finance. 

Odbierając wyróżnienie Ewelina Makowska zwróciła uwagę na to, jak długą drogę przeszła branża w ostatnich latach.

– Chciałabym przede wszystkim podziękować wszystkim, dzięki którym branża pożyczkowa bardzo się sprofesjonalizowała i stała transparentna. Jesteśmy w całkiem innym miejscu niż 10 lat temu, dużo bezpieczniejszym, lepszym dla pożyczkodawców i przede wszystkim dla klientów.

Podczas laudacji podkreślono, że nagroda została przyznana za szczególne docenienie pionierskich wdrożeń procesów prawnych w spółce pożyczkowej oraz za ogromną pracę na rzecz standardów rynkowych, ram legislacyjnych i zasad samoregulacji na forum branży. 

Ewelina Makowska jest związana ze spółką Soonly Finance od 10 lat. W ostatnim czasie od strony prawnej koordynowała proces polonizacji spółki i wejścia pod nadzór KNF.

Masz temat, o którym powinniśmy napisać? Skontaktuj się z nami!
Opisujemy ciekawe sprawy nadsyłane przez naszych czytelników. Napisz do nas, opisz dokładnie fakty i prześlij wraz z ewentualnymi załącznikami na adres: redakcja@pkb24.pl.
REKLAMA
REKLAMA