PayEye

Polski start-up pozwala na płacenie przy użyciu spojrzenia. Doceniono go za granicą

05.04.2023
Redakcja
Czas czytania: < 1 minuta

Data Economy Innovators Awards to nagrody przyznawane podmiotom, które wykazują się innowacyjnością, wprowadzają nowe produkty lub usługi, a także osiągają sukcesy w dziedzinie ochrony prywatności i bezpieczeństwa danych. W tym roku główna nagroda w kategorii Best Solution trafiła do PayEye.

PayEye to technologia pozwalająca na nowoczesne płatności biometryczne. Realizacja płatności jest bardzo prosta. Wystarczy pobrać dedykowaną, darmową aplikację, założyć konto, zrobić selfie i podpiąć swoją kartę płatniczą. Dzięki temu idąc na zakupy nie ma potrzeby wyjmowania gotówki, telefonu lub portfela.

PayEye pozwala zrealizować płatność przy użyciu spojrzenia. Do końca roku firma wprowadzi na rynek terminale eyePOS 3. To pierwsze na świecie, multifunkcyjne terminale płatnicze obsługujące wszystkie rodzaje płatności: kartami płatniczymi, zbliżeniowe i biometryczne.

Wrocławska firma PayEye została laureatem w kategorii Best Solution. Jest to nagroda dla spółek technologicznych za wdrożenie innowacyjnego narzędzia w obszarze data u klienta.

Dziękujemy serdecznie kapitule konkursowej za wyróżnienie i nagrodzenie naszego rozwiązania – płatności spojrzeniem opartej o fuzję biometrii oka i twarzy oraz gratulujemy pozostałym nagrodzonym! Jestem przekonana, że nasz innowacyjny produkt już niebawem będzie powszechnym narzędziem płatniczym

– komentuje Barbara Mróz-Gorgoń, Doradca Zarządu PayEye ds. Marki i Public Affairs, która odbierała wyróżnienie.

MD

Masz temat, o którym powinniśmy napisać? Skontaktuj się z nami!
Opisujemy ciekawe sprawy nadsyłane przez naszych czytelników. Napisz do nas, opisz dokładnie fakty i prześlij wraz z ewentualnymi załącznikami na adres: redakcja@pkb24.pl.
REKLAMA
REKLAMA