Globalny lider w dziedzinie systemów bezpieczeństwa z nową siedzibą w Warszawie

13.01.2023
Redakcja
Czas czytania: < 1 minuta

MSA Safety Inc. dokonała dziś uroczystego otwarcia swojego Globalnego Centrum Usług Biznesowych EMEA w Warszawie. Jest to światowy lider w rozwoju, produkcji i dostawie produktów bezpieczeństwa, które chronią ludzi i infrastrukturę obiektów. 

Nasze warszawskie Globalne Centrum Usług Biznesowych jest częścią naszego planu ciągłego doskonalenia, mającego na celu usprawnienie naszych międzynarodowych operacji, zwiększenie konkurencyjności firmy i inwestycję w kluczowe obszary, takie jak obsługa klienta

– powiedział Bob Leenen, prezes MSA International.

MSA Safety jest globalnym liderem w rozwoju i produkcji zaawansowanych produktów i systemów bezpieczeństwa, które pomagają chronić pracowników i infrastrukturę obiektów na całym świecie. Firma zatrudnia obecnie w Warszawie 220 pracowników. Z czasem MSA Safety planuje zwiększyć zatrudnienie w Warszawie do około 300 osób na stanowiskach obejmujących kilka funkcji, w tym finanse i księgowość, zasoby ludzkie, IT, zakupy, logistykę, marketing, obsługę klienta i sprzedaż wewnętrzną.

Od ponad 100 lat misją MSA Safety jest pomoc w ochronie ludzi w pracy poprzez opracowywanie innowacyjnych i wiodących na rynku produktów, systemów i technologii bezpieczeństwa.

Chociaż MSA prowadzi działalność w Polsce od 1996 roku, cieszymy się na silniejszą obecność w Warszawie i rozwój z większą liczbą współpracowników, którzy pomogą nam rozwijać misję pomagania mężczyznom i kobietom pozostać bezpiecznymi w pracy

 – podsumował Leenen.

Wiele produktów MSA to połączenie elektroniki, systemów mechanicznych i zaawansowanych materiałów w celu ochrony użytkowników przed sytuacjami niebezpiecznymi lub zagrażającymi życiu. Kompleksowa linia produktów firmy jest wykorzystywana przez pracowników na całym świecie w wielu sektorach, w tym w przemyśle naftowym, gazowym i petrochemicznym, w straży pożarnej, przemyśle budowlanym, górnictwie i wojsku. Podstawowe produkty MSA obejmują niezależne aparaty oddechowe, stacjonarne systemy wykrywania gazu i płomienia, przenośne detektory gazu, przemysłowe hełmy ochronne, hełmy strażackie i odzież ochronną oraz urządzenia zabezpieczające przed upadkiem.

Przy przychodach w wysokości 1,4 mld USD w 2021 roku, MSA zatrudnia około 4800 osób na całym świecie.
MO

Masz temat, o którym powinniśmy napisać? Skontaktuj się z nami!
Opisujemy ciekawe sprawy nadsyłane przez naszych czytelników. Napisz do nas, opisz dokładnie fakty i prześlij wraz z ewentualnymi załącznikami na adres: redakcja@pkb24.pl.
REKLAMA
REKLAMA